W celu świadczenia dla Państwa usług na najwyższym poziomie, informujemy, iż witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym.

Akceptuję Więcej informacji
Bielizna dla przyszłych mama

Okres ciąży jest niezwykle ważny w życiu kobiety. Wiele w tym czasie się zmienia, nie tylko w ciele, ale także w osobowości przyszłej mamy, jej charakterze, a nawet we wzajemnych relacjach z partnerem. Ważne, aby kobiety nie przestawały o sobie myśleć, jak o atrakcyjnych partnerkach dla swoich mężczyzn.

 

Aby czuć się nadal kobieco, panie przede wszystkim powinny dbać o swój wizerunek podczas ciąży, tak samo, jak i dbały o niego przed tym okresem. Dzisiejszy rynek oferuje naprawdę wiele możliwości dla kobiet w ciąży, zarówno jeśli chodzi o odzież, jak także bieliznę.

 

Bielizna ciążowa musi być profesjonalnie wykonana, aby kobieta w każdej sytuacji czuła się w niej wygodnie i komfortowo. Powinna być wykonana z elastycznego materiału, aby z biegiem powiększania się naszego brzucha, nie uciskała, ani nie krępowała ciała. Najczęściej taka bielizna wykonywana jest bezszwowo, co gwarantuje wysokie poczucie komfortu, ale również pozytywnie wpływa na kobiecy wizerunek, gdyż bielizna taka nie odznacza się pod odzieżą, a często też koryguje niektóre niedoskonałości. Wygodne figi dla kobiet w ciąży, body, biustonosze do karmienia czy gorsety, to już nie marzenia, a rzeczywistość. To wszystko jest starannie wykonywane z myślą o wygodzie kobiet i bezpieczeństwie dzieci. Dostępne są również pasy podtrzymujące brzuch, odciążając stawy i mięśnie kręgosłupa. Po porodzie pozwalają szybciej odzyskać sylwetkę sprzed ciąży.

 

Wszystko motywowane jest osiągnięciem jednego, ale bardzo ważnego celu- komfortu kobiety. Jeśli kobieta będzie czuła się komfortowo, wówczas poczuje się atrakcyjna i pewna siebie nawet w trakcie ciąży.

 

Źródło: www.iglob.pl