W celu świadczenia dla Państwa usług na najwyższym poziomie, informujemy, iż witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym.

Akceptuję Więcej informacji


BBF zaprasza Cię do świata mody!

Prowadzisz blog modowy? Zostań ambasadorką BeBestFriends i otrzymuj ciuchy za FREE!


Blogi modowe to miejsca pełne ekspresji, kreatywnego myślenia i prezentacji modowej twórczości. BBF kocha modę, kolory i świat, w którym każde połączenie inspiruje innych do eksperymentów.  Dlatego właśnie tak bardzo cenimy sobie Wasze stylizacje i chcemy być ich częścią!


Aby zostać naszą ambasadorką wystarczy spełniać jeden podstawowy warunek: prowadzić poczytny blog modowy!


Jeśli jesteś zainteresowana współpracą napisz do nas na:  sklep@bebestfriends.pl i prześlij link do swojego bloga.


Współpraca z nami to same korzyści. Jako ambasadorka otrzymujesz nasze produkty zupełnie za darmo. Dodatkowo figurujesz na naszej stronie jako ambasadorka marki (umieszczamy Twój baner i przekierowanie na bloga).


Chcielibyśmy, aby każda stylizacja trafiała także do nas emailem w postaci linka. My również umieszczamy Twoje stylizacje na naszym profilu Facebookowym, blogu, czy stronie głównej sklepu, dzięki temu Twoja twórczość będzie mogła inspirować jeszcze większą grupę dziewczyn.


Każda nasza ambasadorka po otrzymaniu przesyłki zobligowana jest do stworzenia w przeciągu dwóch tygodni stylizacji z naszymi ciuchami i umieszczenia jej na swoim blogu, Facebook’u i innych portalach społecznościowych, do których przynależy oraz umieszczenia banera BBF na swoim blogu.


Zapraszamy do współpracy. Dzięki nam możesz rozwinąć skrzydła i pobudzić wodze fantazji J


 

 

 

 

NASZE AMBASADORKI

 

Paulinye

www.paulinye.blogspot.com

Jej styl to kwintesencja kobiecości. Ta niesamowita dziewczyna "zaraża" siłą walki i jest nośnikiem pozytywnej energii. Pełne uroku i koloru stylizacje sprawiają, że nie można od niej oderwać oczu. Przekonajcie się sami :)